telefon3 agencja 05

Muzyk, wokalista i gitarzysta, związany ze sceną "szlagier HIT", POP i country. W latach 1994 - 1998 współpracował, nagrywał i koncertował z zespołem "Gang Marcela". Obecnie koncertuje solo oraz ze swoim zespołem.  Jego droga artystyczna rozpoczęła się wraz ze wstąpieniem do chóru "Cordis Christi". Później związał się z muzycznym ruchem studenckim, wygrywając miedzy innymi główną nagrodę na Festiwalu Piosenki Studenckiej w 1980r. Jednak najbliżej wtedy było mu do muzyki country, co przebrzmiewa w bogatej, wydawniczej dyskografii (10 kaset MC, 15 płyt CD, 2 płyty DVD)  Podczas wielu występów w Mrągowie podczas Pikniku Country (25 lat) jako niekwestionowany znawca tej muzyki został uhonorowany nagrodą "Giganci Country".

Od lat występuje na licznych koncertach w Polsce i za granicą. Zaprzyjaźniony z Krzysztofem Krawczykiem, jest ulubieńcem podobnej, a nawet tej samej publiczności. Wzrusza, daje radość, refleksję, przesłanie oraz możliwość przeżywania cudownych chwil podczas biesiad, spotkań, spektakli, koncertów i recitali muzycznych.

Przez całe życie związany ze Śląskiem i z Zagłębiem. Tu się urodził i mieszka do dziś. Prowadzi bardzo aktywną działalność na rzecz śląskiej i zagłębiowskiej społeczności, jako były radny miasta i przewodniczący komisji kultury. Zostało to uhonorowane wieloma nagrodami takimi jak: nagroda Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej (za promocję kultury w mieście), nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Zasłużony dla Kultury Polskiej, a także nagrodą SUPER DĄBROWIANIN roku 2014. 

W 2017 roku wraz z innym dąbrowianinem Maciejem Domagałą, znakomitym pianistą, postanowił stworzyć program "WSPOMNIEŃ CZAR", o innym niż dotychczas charakterze. Melancholijny, wspominkowy, łagodny i pełen pięknych, nigdy niestarzejących się melodii i piosenek w stylu "retro", z repertuaru Elvisa Presleya, Roy’a Orbison’a, , Jim’a Reevers’a, czy Janusza Gniatkowskiego oraz wielu innych.
Zatem, zapraszamy do współpracy! Bo tego typu wydarzenia artystyczne nie sposób zapomnieć.1
2
3
4

Szybki Kontakt

AGENCJA BRUSSA Jarosław Brussa
Wełnica Os. Słoneczne 20
62-200 Gniezno

Biuro (+48) 61 424 28 24
kom: 665 277 377

info@polskiekabarety.pl 

Jarosław Brussa (+48) 601 791 474
jarek@polskiekabarety.pl WSPÓŁPRACA
PRESS ROOM, MATERIAŁY


Nasze Strony WWW

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej "Polityce Prywatności ."